Teenuste info

Kesklinna Pesumaja pakub terviklahendusena pesemisteenuseid koos rendi ja kullerteenusega.

Kesklinna Pesumaja on loodud Eesti kapitalil ja keskendub kohalikule turule. Meie teenuste valikust leiate kõik tekstiilihooldust puudutava: rõiva- ja vaibahoolduse, tööriiete rendi ning kullerteenuse. Olulise uuendusena pakume tööriiete renti, mis baseerub Kesklinna Pesumaja rõivakollektsioonil ja kullerteenusel.

Pesumajateenus

Pakume keemilise puhastuse ja pesumaja teenuseid nii era- kui ka ärikliendile. Meie teenuste hulka kuuluvad töörõivaste pesemine ja pisiparandustööd, restorani  ja majutusastuste pesu pesemine ja hotellitarvete müük .  Kõik erakliendid on oodatud meid külastama Tallinna kesklinnas, aadressil Raua 23 (Raua sauna hoovipoolses küljes).  Lisainfo tarvis saab meiega ühendust   telefonil +372 57 570 450 või meiliaadressil info@kesklinnapesumaja.ee.

Töörõivaste renditeenus

Töörõivaste renditeenus põhineb 15 aastasel kogemusel rõivahoolduses. Meie partneriteks on oma ala parimad rõivatootjad, sest vaid kvaliteetne rõivas säilitab oma vormi ajas. Kvaliteetne ja õigeaegne hooldus garanteerib rõivaste pika eluea. Teie hooleks jääb vaid meiega ühendust võtta (info@kesklinnapesumaja.ee; +372 57 570 450) ja oma soovidest teada anda ning meie leiame teile kindlasti parima lahenduse vastavalt teie ettevõtte spetsiifikale.

Kullerteenus

Pesumaja teenuste kõrval on oluliseks momendiks transpordigraafiku koostamine. Transpordigraafik koostatakse lähtuvalt teie töö spetsiifikast, arvestades riiete tagavara ja vahetuskordade arvu. Vajadusel teenindab meie kuller teid kas igapäevaselt või kord nädalas.