Töörõivaste rent

Omades pika-ajalist kogemust äriklientide teenindamisel, oskame arvestada teie äritegevuse spetsiifikaga. Meie klientideks on nii tööstus- kui tootmisettevõtted, transpordifirmad, majutusasutused kui ka toitlustus- ja teenindussektor. Koostööst huvitatuile palume kontakteeruda + 372 57 570 450 või info@kesklinnapesumaja.ee 

Meie tööriiete disain baseerub iga kliendi erisoovidel ja arvestab nende iseärasusi. Tulemuseks on teie ettevõtte jaoks disainitud personaalsed ja kauakestvad tööriided, mis vastavad oma tegevusvaldkonna vajadusele. Täiendame oma kollektsiooni ajas, lisades mudelitesse pidevalt uusi teadmisi, mida omandame nii igapäevases rõivahoolduses kui koostööna klientide ja lõpptarbijatega.  NB! Kui teil on rõivad juba olemas, pakume teile kogu ülejäänud hooldusprogrammi ilma renditeenuseta.

Tunnustatud tööandjat iseloomustab, et tema ettevõtte personali poolt kasutatavad rõivad on komplekteeritud professionaalsete pesijate näpunäidetel, õmmeldud oma ala tunnustatud tegijate poolt ning on hooldatud kestval moel läbi aastate. Tagades vabaduse tegeleda oma põhitööga ning jätta firma esinduslikkus professionaalide valvsa pilgu alla.

Garanteerime paindliku lähenemise vastavalt kliendi ootustele. Siiski orienteerudes osapoolte huve teenivale lõpptulemusele, soovitame teil valida tervikliku ja professionaalse rõivahooldusprogrammi. 

Renditeenuse kirjeldus

 • Personaalne lähenemine
  Viime läbi kliendi vajaduste analüüsi, sealhulgas fikseerime töökeskkonna, töötingimused, tööspetsiifika, töötajate nimekirja ja muu olulise.
 • Töörõivaste disain ja kollektsiooni komplekteerimine 
  Mudelite ja lõigete valik, anname esmased näidised prooviperioodiks!
 • Lõppkasutaja mõõtmine, tagasiside ja rõivaste valik
  Peale näidistega tutvumist, võtame  tagasiside lõppkasutajalt, mõõdame, teeme vajadusel personaalsed muudatused rõivastes ja fikseerime kollektsiooni.
 • Personaalsed rõivad, individuaalne markeering ja / või firmasümboolika
  Kui kollektsioon on välja valitud ja tehtud vajalikud mugandused, varustame rõivad individuaalse markeeringu ja / või firmasümboolikaga. Seejärel anname riided teie kasutusse.
 • Igapäevane rõivahooldus ja kvaliteedikontroll 
  Tavapärane töö pesumajas, mille käigus peseme, triigime  ja vajadusel parandame teie personali töörõivad.
 • Asendamine, ladustamine ja lisatellimused
  Juhul kui esineb näiteks hooajalisi muutusi personali arvus, pakume asendusriideid, ladustame ülejäägi või õmbleme uue partii.
 • Transport ja pesuringluse korraldamine 
  Meie kuller külastab teie ettevõtet kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohas korraldades iseseisvalt pesuringluse, mille käigus ladustab pesu ettenähtud kohta ja võtab kaasa pesumajja saadetava.

 

Kullerteenus

Pesumaja teenuste kõrval on oluliseks momendiks transpordigraafiku koostamine. Transpordigraafik koostatakse lähtuvalt teie töö spetsiifikast, arvestades riiete tagavara ja vahetuskordade arvu. Vajadusel teenindab meie kuller teid kas igapäevaselt või kord nädalas. 

Kesklinna Pesumaja graafikas